Ula Seyir Tepesi - Ula Seyir Tepesi Cafe Restaurant

Ula Seyir Tepesi

Ula Seyir Tepesi Seyir Teraslarıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz otantik ortamıyla güzel havalarda ormanın içerisinde kır bahçesinde, birbirinden lezzetli yöresel yiyecek alternatifleriyle mangal ve kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz bir mekan.

Ula-Seyir-Tepesi-Restaurant

Ula Seyir Tepesi ile, şehrin gürültüsünden uzak ve doğal yaşamın içinde haftasonu tatil ve dinlenme keyfine varmak artık size çok yakın. Yemyeşil doğası içinde eşsiz güzellikte, masmavi pırıl pırıl göl manzarası, tertemiz havası, bol oksijeni ile birbirinden lezzetli damak tadınıza uygun enfes yemekleriyle Ula ilçesinin Köprübaşı Gölet Mevkii Seyir Tepe Restaurantta, yıl boyu hizmet  vererek siz konuklarımızı ağırlıyoruz. Özellikle hafta sonlarında sosyal aktiviteler bakımından zengin bir yelpazeye sahip olmayan Muğla’ya Ula Seyir Tepesi , seyir teraslarıyla yeni bir soluk getirecek, aileler de çocuklarıyla doyasıya bir gün geçirecekleri yeni bir mekana kavuşacaklar. Kümes hayvanlarının,koyun ve kuzuların, çam ağaçlarının bulunduğu Seyir Tepesinde ege mutfağının önemli lezzetlerinin de sunulduğu tesisimizde, sıcak, soğuk her çeşit içecek servis ediliyor. Kuruluş yeri ve doğasına uygun olarak yemeklerde sadece et ızgara çeşitleri var. Yöredeki doğal ortamda beslenen büyük ve küçükbaş hayvanların etleri, çevre köylerden gelen sebzelerden yapılan salatalar, Ula Zeytini ve zeytinyağları, yoğurdu, ayranı ve doğal kaynak suyuyla demlenen çayı işletmenin vazgeçilmezleri.

Ayrıca, tesisimiz iş yemekleri ve toplantıları, okul gezileri, aile toplantıları, doğum günü gibi çeşitli etkinliklerin yanısıra kır düğünleri, nişan ve sünnet törenleri, yaz partileri ve benzeri organizasyonlar için de idealdir.

Ula Seyir Tepesi, kendinizi evinizde hissedeceğiniz konukseverliği ve sınırsız hizmetleriyle Ula ‘da sizleri bekliyor…

Köy Kahvaltısı (Brunch)

Öğle ve Akşam Mangal Keyfi

Kır Düğünleri

Toplu Yemekler ve Organizasyonlar

Okul Gezileri

İş Yemekleri ve toplantılar

Kreş ve Anaokulları gezileri

Semaverde Çay Keyfi

Ula Seyir Tepesi web sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sırada en iyi hafta sonu tatil, kahvaltı, organizasyonları, keşfetmek için ;
Daha Fazla Bilgi!
Ula Seyir Tepesi hakkında daha fazla bilgi için:

Web Sayfasını ziyaret edin:  www.ulaseyirtepesi.com

Seyir Tepesi blog : www.ulaseyirtepesi.com/blog/

Twitter bizi takip et: https://twitter.com/ulaseyirtepesi

Facebook bizi takip et: https://www.facebook.com/ulaseyirtepesi.seyirtepe?ref=tn_tnmn